Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 34
» En Son Üyemiz: ayascomputing
» Konu Sayısı: 624
» Mesaj Sayısı: 629

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 3 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 3 Misafir

En Son Konular
KİŞİSEL BLOG
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: ayascomputing
08-10-2018, 07:01 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 40
En büyük holdingleri bile...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
08-09-2018, 02:46 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 30
Paintball nerede oynanır?
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
08-09-2018, 02:02 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 6
Takipçi Kazan
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: osman75
08-05-2018, 02:37 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 15
Almanca Kurs Seviyeleri
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: osman75
08-03-2018, 11:56 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 35
TOEFL Kursu Arayanlar
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: osman75
08-03-2018, 10:02 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 23
sat kursu arıyorum
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: osman75
08-02-2018, 08:36 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 11
Seo backlink için harika ...
Forum: SEO
Son Mesaj: seocuseo
08-02-2018, 08:16 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 16
Tablo Denizi - Türkiye’ni...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: osman75
08-02-2018, 06:50 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 16
İdare hukuku hakkında öne...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
08-02-2018, 06:29 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 9

 
  KİŞİSEL BLOG
Gönderen: ayascomputing - 08-10-2018, 07:01 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

İnternet artık hepimizin ziyaret ettiği bir yer oldu. Yararlı bilgileri bulmamız bir o kadar da zorlaştı. Herkesin fikirlerini serbestçe ifade edebildiği internet aleminde doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmak hayli zor. Kişisel blog ve bazı kişisel siteler işte tam da öznel fikirlerin serbestçe yazıldığı yerlerden bazıları. Size son zamanların en doğru,güvenilir ve güncel kişisel blog adresini sunmaktan zevk duyuyorum. Ziyaret etmenizde fayda var.

Bu öğeyi yazdır

  En büyük holdingleri bile tek tuşla yönetmeyi sağlayan erp modülleri
Gönderen: nullsix - 08-09-2018, 02:46 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

En büyük holdingleri bile tek tuşla yönetmeyi sağlayan erp modülleri

Erp sistemleri, gerek kobiler için, gerekse de en büyük holdingler için dahi tercih edilmektedir. Erp sistemleri sayesinde; malzeme ihtiyacını planlama, üretim takibi yapma, maliyet hesaplama, barkod entegrasyonu ve kalite kontrol entegrasyonu gerçekleştirme son derece kolaydır.

Teknosol.com.tr isimli web adresi içerisinde, erp sistemlerinin pek çok farklı özelliği, ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Siteye giriş yapanlar, buradan en iyi erp sistemlerinin tüm yeteneklerini keyifle inceleyebilir.

Erp nedir linki içerisinde, kurumsal kaynak planlaması yani erp hakkında çok kapsamlı bilgiler bir araya getirilmiştir.

Şirketinizin profesyonelce yönetilmesi için, siz de Teknosol erp modüllerini kullanınız.

İletişim: 0216 349 27 37

Bu öğeyi yazdır

  Paintball nerede oynanır?
Gönderen: nullsix - 08-09-2018, 02:02 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Paintball nerede oynanır?

Paintball oynamak isteyenlere, hiç tereddüt dahi etmeden Marmara Paintball firmasını tavsiye ederiz. Bu firma, müşterilerine İstanbul'daki en iyi paintball sahalarını sunmaktadır. Paintballistanbul.net isimli web adresine giriş yaparak, sahalara dair fotoğrafları keyifle inceleyebilirsiniz.

Sizlere paintball sahası önerdikten sonra, paintball ile ilgili de bazı ipuçları vermek istiyorum. Öncelikle bu oyunda, aşırı hırs faydalı olmamaktadır. Son derece sakin olmalı ve bir strateji doğrultusunda hareket etmelisiniz. Her takımda, iyi bir liderin varlığı bu bağlamda büyük önem arz eder. Ayrıca takımınız içerisinde güzel bir iletişimin olması da yine çok önemlidir. Oyuncular kendi aralarında sık sık konuşmalı, bağımsız hareket etmemelidir. Herkese şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Bu öğeyi yazdır

  Takipçi Kazan
Gönderen: osman75 - 08-05-2018, 02:37 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Popüler sosyal medya sitelerinden birisi olan instagram dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya haiz kendi sektörü içinde önder konumda olan insanlar için eğlence ihtiva ettiği gibi çeşitli minik ticaretlerin de yapıldığı platformlardan birisidir. Ancak eğlenceyi daha iyi hale getirebilmek veya ticaretten kazanç elde edebilmek için instagram takipçi hilesi şekilleri ile yakından ilgilenmeniz gerekmektedir. takipcikazan ile hile her ne kadar sizlere itici şeklinde gelse de milyonlarca kişi bu yöntemler sayesinde geniş bir kitleye hitap edebilme şansına sahipler. Instagram takipçi arttırma yöntemleri içinde tercih edeceğiniz instagram beğeni hilesi ve türevlerine az da olsa merak sarmanız sizin için büyük bir dönüm noktası olabilir. Özellikle instagramda fenomen olma hayali kuranların bu gibi takipçi hilesi, takipçi kasma teknikleri ile yakından ilgilenmeleri hızlı bir halde sonuç almaları için etkili bir yöntemdir.

Bu öğeyi yazdır

  Almanca Kurs Seviyeleri
Gönderen: osman75 - 08-03-2018, 11:56 AM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Avrupa Birliği’nin resmi dillerinden biri olan Almanca; Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, Polonya ve Romanya ile Fransa’nın bazı bölgeleri başta olmak üzere, dünya üzerinde yaklaşık 38 ülkede konuşulmaktadır. Hint-Avrupa dillerinin Cermen koluna bağlı olan Almanca, zor bir dil olduğu kanısına rağmen, geçmişten bugüne entelektüel -edebiyat ve bilim- çevrelerinin ve küresel ekonominin dili olmayı başarmıştır.
Tow Sawyer’ın Maceraları adlı ünlü çocuk romanının yazarı Mark Twain bir makalesinde, “Almanca eğitimi görmemiş bir kişi, ne kadar şaşırtıcı bir dil olduğu hakkında hiçbir fikre sahip olamaz,” der. Twain’in ilgi çekici yorumu, günümüzde Almanca dilinin evrensel boyutuna ayrıcalıklı bir önem katıyor. Meslek ve akademik kariyerin hangi basamağında olursanız olun Almanca kursu, bu dünya dilini öğrenmeye başlamanız için en iyi fırsatlardan biridir. Önemli olan sizin öğrenme biçimlerinize ve amaçlarınıza uygun bir Almanca kursu ile yola çıkmanızdır.
Dehaların dili: Almanca
Almanya’nın şair ve düşünürlerin ülkesi olduğu söylenir. Dünyanın en etkileyici başarılarının büyük bir yüzdesi ilk olarak Almanca dili kullanılarak tasarlandı. Yüzlerce Nobel Ödülü, fizik, tıp, kimya, edebiyat ve diğer alanlarda başarılar Almanlar tarafından kazanıldı. Almanca konuşulan Avusturya ve İsviçre’nin aldığı ödülleri saymıyoruz bile! Ayrıca, diğer ülkelerden gelen pek çok kişi Alman üniversitelerinde eğitim almaya devam ediyor. Belki henüz Nobel Ödülü’ne aday olmayı düşünmüyorsunuz ama Almanca kursu, akademik kariyerinizde büyük bir sıçrama yapmanıza büyük bir katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte Almanca dilinde yayımlanmış pek çok bilimsel makalenin eğitiminize vereceği destek, hiçbir şeyle ölçülemez. Dolayısıyla Almanca, dünya akademik çevresinde geçmişten günümüzde önemini ve geçerliliğini koruyan önemli bir dildir. Alman toplumunun akademik kariyerde yüksek yerlerde olması, elbette bir sürpriz değil! Aslında Almanca, en çok kullanılan bilimsel dil olarak ikinci sıradadır. Bunun nedenlerinden biri, Alman kitap pazarının, Çin ve İngiliz yayıncılık sektörlerinin hemen ardından dünyanın üçüncü büyük pazarı olmasıdır. (İşte size uluslararası bir iş alanı daha!) Ve bir detay daha, bu kitapların başka dillere çevrilme yüzdesi oldukça sınırlıdır ki bu da sadece Almanca bilgisi olanların onlara erişmesi anlamına gelmektedir. Almanca eğitiminde deneyimli öğretmenlerle başlayacağınız Almanca kursu, kısa süre içerisinde dil becerinizin gelişmesini sağlayarak akademik hedeflerinizde belirleyici bir unsur olacaktır.
Almanca yüksek öğrenime açılan kapıdır
Almanların bilim dünyasında bu kadar başarılı olmasının nedenlerinden biri, Almanya’daki üniversitelerin mükemmel bir uluslararası üne sahip olmasıdır. Yalnızca Almanya’da değil, yurt dışında da popüler olan bu üniversiteler, her yıl binlerce dünya gencini ağırlamakta ve mezun etmektedir ki, Almanca kursu ile yapacağınız başlangıçla siz de orta ya da yüksek öğreniminizi bu ünlü okullardan birinde tamamlayabilirsiniz.
 Almanca ile ekonomik güce dâhil olun
Almanca sadece akademisyenler için ilginç bir seçenek değil, aynı zamanda iş dünyasındakiler de Almancalarını geliştirmeyi düşünmelidir. Almanya, Avrupa Birliği’nin içinde olmasının yanı sıra, dünyanın dördüncü büyük en büyük ekonomisidir. Çok sayıda uluslararası şirkete ve yeni teknolojilerin ön saflarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu da Almanca eğitiminin önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Eğitim sisteminin, her Alman vatandaşının en azından bir başka dil -İngilizce- bildiği şekilde kurgulanması, bu başarının önemli detaylarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte, sizin de Alman iş ortaklarınızın dilini bilmeniz, etkili iletişim ve başarılı mesleki ilişkiler için şansınızı büyük ölçüde artıracaktır.
Küresel pazarda iş fırsatları
-Alman şirketlerinden bahsetmişken-, alanında uluslararası pazar lideri olan bir firmada çalışmak ister misiniz? Özgeçmişinizdeki “Almanca biliyor” cümlesi,  küresel pazarda iyi derecede bir kariyere sahip olmanızı sağlayabilir.  Almanya’da çok sayıda ekonomik küresel oyuncu yer alıyor. Siemens, Volkswagen, Adidas ve Lufthansa dünyaca tanınmış marka ve kurumlardır. Ülke ayrıca, dünyanın en büyük bilgi teknolojileri fuarı CeBIT ve tüketici elektroniği için IFA ticaret fuarı da dâhil olmak üzere en büyük uluslararası fuarları ağırlıyor. Bu arada, Almanya’nın başkenti Berlin, yenilikçi girişimler için bir merkez haline geliyor. Hatta bazıları “Avrupa’nın Silikon Vadisi” derlerse, sakın şaşırmayın! Sonuç olarak, Almancayı bilmek, kariyer fırsatlarınızı büyük ölçüde geliştirmenize yardımcı olacaktır. Öyleyse şimdi Almanca kursu hakkında konuşalım:
Başarı için ilk basamak: Almanca kursu
Almanca kursu, başlangıç, orta ve ileri seviyede olan her öğrenci için farklı öğrenme biçimleriyle başarılı bir eğitim süreci sunmaktadır. Danışman öğretmenlerimiz eşliğinde yapılacak seviye tespit sınavı, daha iyi bir başlangıç için size yön verecektir. Türk ve yabancı öğretmenlerle eş zamanlı sürdürülen eğitimler, istenildiği ya da danışman tarafından gerek görüldüğü takdirde, ek derslerle desteklenmektedir. Almanca kursu eğitim programı, hangi yaştan olursa olsun öğrencilerin eğitim, hedef, istek ve amaçlarına göre planlanmakta, böylece düzenli bir çalışma sistemiyle başarılı bir dönem geçirilmesi amaçlanmaktadır. Sunulan ders saatleri okuma, dinleme, konuşma ve diğer çeşitli aktivitelerle desteklenir. Alanında uzman, formasyon sahibi akademik eğitim kadrosu ile Almanca kursu sizin de gelecek hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak.


Almanca Kurs Seviyeleri
Almanca A1 Seviyesi
Bu kurs, öğrencilere basit düzeyde ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Almancada bilinen günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisini kazandırmayı hedeflemektedir.
Günlük hayatta iletişim, aile ilişkileri ve çevre, alışkanlıklar ve tercihler, yiyecekler ve içecekler, geleceği planlama, geçmişi anlatma gibi konularda dinleme, okuma, konuşma ve yazma.
Toplam 120 saat
Almanca A2 Seviyesi
Bu kurs öğrencilere, günlük hayat, yaşanan deneyimler, sağlık ve beslenme, doğa, çevre ve kurallar, bilim, sanat ve teknoloji ile ilgili konularda Almanca günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma, iletişim kurma bilgi ve becerisini kazandırmayı hedeflemektedir. Programa katılacak öğrencilerde, Almanca Seviye A1 programından sertifika alma şartı aranmaktadır.
Hayat ve olaylar, deneyimler, giyim ve moda, sağlık ve beslenme, doğa, çevre ve kurallar, bilim, sanat ve teknoloji.Almancada gündelik konuşma dilinde temel ihtiyaçlarını gidermeye imkân sağlayan programı tamamlayan öğrenciler, edindikleri birikimi iş hayatında avantaja dönüştürebilirler.
Toplam 120 saat
Almanca B1 Seviyesi
Kursa katılan öğrenciler; sosyal ortamlarda karşılaşılması muhtemel diyalogları daha iyi algılayabilecek, becerileri (okuma, yazma, konuşma, dinleme, kelime ve gramer) etkin bir şekilde kullanabilecek, telaffuz yeteneğini kazanabilecek, güncel olaylar ile ilgili radyo ve televizyon programlarını anlayabilecektir.
Diyalog yazma, güncel olaylar, radyo ve televizyon dinleme, kişisel ilgi alanları, deneyimler, gelecek zamanda süreklilik, geçmiş zaman aktiviteleri gibi konularda dinleme, okuma, konuşma ve yazma. Toplam 120 saat
Almanca Aile Birleşimi Kursu
Alman hükümetinin ‘aile birleşimi’ için gerekli gördüğü ve Goethe Enstitüsü’nde yapılan Almanca A1 sınavında başarılı olmak için verilen eğitimdir. Programda eğitim alanlar; sınav içeriğine uygun eğitim görecek ve yurtdışındaki hayatlarını idame edebilecekleri seviyeye getirilecektir. Gramer konularından çok, konuşma becerileri üzerinde durulacaktır. Bunun yanı sıra Aile Birleşimi Sınavı’nda gerekli olan ‘dinleme ve yazma’ bölümleri için de gerekli çalışmalar yapılacaktır.
Günlük konuşmalar, insanlarla iletişime geçebilme, kendisi ve ailesi hakkında bilgi verebilme, günlük kullanılan kelimeler ile cümle kurup anlayabilme, aile, iş ve çevresi hakkında konuşabilme, davetiye, mektup ve şikâyet mektubu yazabilme, dinletilen konuşmaları anlayıp bunları yazıya dökebilme.
Bu programda öğrenciler ilgili sınava hazırlanırlar.
Almanca A1 seviye tespit sınavı

Bu öğeyi yazdır

  TOEFL Kursu Arayanlar
Gönderen: osman75 - 08-03-2018, 10:02 AM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

TOEFL sınavı, merkezi ABD’de bulunan ETS adlı kuruluş tarafından geliştirilip düzenlenen ve ana dili İngilizce olmayanların akademik İngilizce bilgisini ölçen uluslararası bir İngilizce yeterlik sınavıdır.

TOEFL Kursu

Profesyonel Boğaziçi mezunu eğitmenler ile birebir özel ders alarak puanınızı yüksek alabilirsiniz.TOEFL sınavı 165 ülkede 4500 yetkili sınav merkezinde verilmekte ve TOEFL sonuç belgesi 130 ülkede 8000 kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Dünyada birçok kurum İngilizce yeterlik sınavı olarak TOEFL’ı tercih etmektedir.
TOEFL sınavına kimler girebilir?
TOEFL puanı YDS İngilizce sınavı puanı ile eşdeğer olarak kabul edildiği için YÖK tarafından doçentlik, doktora ve yüksek lisans başvurusu yapmak için yabancı dil puanı istenilen bütün yardımcı doçentler, doktora ve yüksek lisans öğrencileri veya adayları, ( TOEFL iBT sınavına HER AY girebilirsiniz!)
Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere yurtdışında lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi görmek isteyenler,
Türkiye’deki üniversitelerde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi yapmak isteyenler,
Türkiye’de İngilizce eğitim veren üniversitelerde hazırlık sınıfını atlamak isteyenler,
Türkiye’deki bazı kurum ve kuruluşların personel alımlarında İngilizce dil seviyesini belgelemek isteyenler,
Türkiye’deki bazı kurum ve kuruluşlarda çalışıp yabancı dil tazminatı almak isteyenler,
TOEFL Sınav Formatı Nedir?
TOEFL sınavı 4 bölümden oluşmaktadır: TOEFL sınavı skoru her bir bölüm 30 puan üzerinden olmak üzere toplam 120 puan üzerinden değerlendirilir.
TOEFL Sınavı nasıl yapılıyor?
TOEFL sınavı internet üzerinden ETS’nin onayladığı sınav merkezlerinde yapılmaktadır.
Her bölüm için farklı sınav süreleri vardır. Bu süre dolduğunda sistem bir sonraki bölüme otomatik olarak geçmektedir. Bir bölümü erken bitirdiğinizde bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. FAKAT bitirdiğiniz bölüme geri dönemezsiniz. SADECE Okuma bölümünde 3 okuma parçası vardır. Bir Okuma parçası içindeki sorulara geri dönülebilir. AMA bir okuma parçasını bitirip bir sonrakine geçtiğinizde bir önceki okuma parçasına geri dönemezsiniz.
Dinleme bölümünden sonra sistem otomatik olarak 10 dakika ara verir ki bu ara ZORUNLUDUR.
TOEFL Sınavına Başvuru Nasıl Yapılır?
 sitesinden “online” kayıt olmaktır. TOEFL’ın web sitesinden “Registration Online” kısmına tıklayınız. Burada öncelikle kullanıcı adı ve şifre belirleyerek profil oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra girmek istediğiniz sınav merkezini seçip kredi kartı bilgileri girilerek kayıt işleminizi yapabilirsiniz.,
TOEFL Sınavına Nerede Girmeliyim?
Her ne kadar çeşitli dersaneler TOEFL iBT sınavı düzenlemede yetkili olsa da, bu yerlerdeki bilgisayar donanımı ve sınav yerindeki gürültü ve sıkışıklık dikkat dağıtıcı ve adayların konsantrasyon ve sonuçta da başarısını ciddi olarak düşürücü niteliktedir. Bu nedenle, TOEFL iBT sınavı için Üniversiteler tercih edilmelidir.
TOEFL Sınavında Geçerli Kimlik Nedir?
Nüfus Cüzdanı TOEFL sınavında tek başına geçerli bir kimlik değildir. Giderken ehliyetinizi veya pasaportunuzu da beraberinizde götürmeyi unutmayınız!
TOEFL Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?
Girdiğiniz TOEFL Sınavı sonucunuzu sınavdan 2  sitesinden profilinize girerek “view scores” linkine tıklayarak görebilirsiniz. Matbu sonuç belgeniz ise 4 hafta sonra adresinizde olacaktır.

Bu öğeyi yazdır

  sat kursu arıyorum
Gönderen: osman75 - 08-02-2018, 08:36 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

SAT Sınavı Nedir ?
SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika’daki yüksekokul ve üniversitelere girişte hem amerikan vatandaşları hem de yabancı uyruklu öğrenciler tarafından kullanılan aynı zamanda Türkiye’deki yabancı uyruklu öğrencilerin Türk üniversitelerine yerleştirilmesi sürecinde de birçok üniversite tarafından kabul edilen bir sınavdır.
“The College Board” tarafından düzenlenen SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yedi defa, Amerika dışındaki ülkelerde ise yılda altı defa olmak üzere uygulanır. Sınavlar genellikle 2 ayda bir uygulanmakta olup sınavlara başvurular ve kayıt, ilgili ülkelerdeki başvuru merkezlerinden veya internet üzerinden (http://sat.collegeboard.com/) yapılır. Sınavlara katılmada herhangi bir sınırlama yoktur. SAT sınavları sonuçları 2 yıl süreyle geçerlidir.
SAT (Scholastic Aptitude Test) üniversite öğreniminde önemli ve gerekli olan eleştirel okuma, yazma-kompozisyon ve matematik-geometri alanlarında öğrencilerin bilgi düzeyini ve yorum yeteneğini ölçmeyi hedefler. SAT sınavı öğrencilerin üniversite öğreniminde akademik başarıya ulaşmakta gereksinim duyacakları ve orta öğretimde öğrenmiş oldukları düşünme becerilerini sınar.
Genellikle lise son sınıf öğrencileri ya da liseden mezun olmuş olan öğrenciler SAT sınavına girerler. Bu test öğrencilerin orta öğretim boyunca edindikleri bilgi ve becerileri hangi düzeyde kullanabildiklerini  ölçmeyi amaçlar. Bu sınavda düşünce ve problemleri çözüş biçimleri ve nasıl problemler arasında nasıl bağ kurdukları da değerlendirilir. Yükseköğrenim kurumları için SAT büyük bir kaynaktır. Bu test aynı zamanda öğrencilerin üniversitedeki performanslarının en hassas göstergelerinden bir tanesidir.
SAT (Scholastic Aptitude Test) sınavları SAT 1 (Reasoning Test) ve SAT 2 (Subject Test) olmak üzere iki ayrı sınavdan oluşur.
SAT 1 “Reasoning Test”, 3 saat 45 dakika süren ve çoktan seçmeli bir testtir. Öğrencinin sayısal ve sözel yeteneğini ölçer. SAT 1, “Mathematics” (Matematik – Geometri), “Critical Reading” (İngilizce sözel/eleştirel okuma), “Writing” (Kompozisyon) olmak üzere 3 bölümden oluşur. Her testin skoru 200 ile 800 arasında değişmektedir.
Amerikan üniversitelerine başvurulurda SAT 1 sınavının 3 bölümünün de sonucu dikkate alınırken, yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye’deki üniversitelere başvurularında sadece “Mathematics” ve “Critical” Reading testlerinin sonuçları dikkate alınır, “Writing” bölümü skoru değerlendirmeye alınmaz.
SAT 2 “Subject Test” ise 1 saatlik bir testtir. Soruların çoğunluğu çoktan seçmelidir. Bu test, öğrencinin özel olarak bir akademik konu üzerindeki bilgisini ölçmeyi amaçlar. Test skoru 200 ile 800 arasında değişmektedir. SAT 2 testinin başlıca konuları İngilizce, Tarih, Matematik, Biyoloji, Kimya, Fizik, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Latince, Japonca, Çİnce’dir. Pek çok Amerikan Üniversitesi SAT testlerinin en az birisini, daha prestijli üniversiteler her ikisini birden isteyebilirler. Türkiye üniversiteleri ise yabancı uyruklu öğrencileri kabul ederken SAT 2 sonucunu dikkate almazlar.

SAT Özel Ders Programı

Bu öğeyi yazdır

  Seo backlink için harika bir fiyat
Gönderen: seocuseo - 08-02-2018, 08:16 PM - Forum: SEO - Cevap Yok

200 tane sosyal medya pingleme sadece 50 TL.Güvenilir ve hızlı teslimat. İletişimde olun ve güveninizi kazanalım. Sitelerinizin yükselmesi için sitenizin adını ve anahtar kelimenizi bizimle paylaşın ve tüm dünyanın kullandığı sosyal medya hesaplarında sizi paylaşalım ve ping atarak Google da varlığınızı gösterelim. BİZE MAİL ATIN: seocuseo1@gmail.com

Bu öğeyi yazdır

  Tablo Denizi - Türkiye’nin Kanvas tablo mağazası
Gönderen: osman75 - 08-02-2018, 06:50 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Tablo modelleri olarak da çok fazla çeşidi bulunan kanvas tablo üretiminin artması kullanıcıları açısından birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Üretim alanı olarak değişik bölgeler kullanılmakta. Kanvas tablo Ankara için önemli bir ticari alan. Kanvas tablo Ankara içerisinde birçok üretici tarafından halka sunulmakta

Kanvas tablo fiyatları oldukça uygun olmasının yanı sıra piyasada hem dijital baskı makinelerinin hem de bez olarak pek çok tablo modelleri bulunmaktadır.Tablo imalatı kalitelidir fakat üretim malzemeleri az ve uygun olduğundan dolayı bu durum kanvas tablo fiyatlarına da yansımaktadır

Kanvas tablo fiyatları bir etmen tarafından etkilenir. Bu etmenlerin başında sizin istemiş olduğunuz tablo modelleri piyasada ne kadar var olduğu gelir. Sizin satın almak istediğiniz ürünün kanvas tablo fiyatları seri üretime müsait yani çok tercih edilen bir tablo modeli olarak öne çıkıyorsa nispeten özel üretime göre ucuz olacaktı

Yaygın kanvas tablo çeşitleri arasında yer alır. Tüm bunları görmek bir kanvas tablo galerisi aracılığı ile mümkün. Çeşitli zevklere hitap edebilecek kabiliyetteki kanvas tablo galerisi sizin de bir tablo sahibi olmanız konusunda sizi teşvik edecektir. İsterseniz kendiniz gidip temas edecek kadar yakından bir galeriyi gezerek tercihinizi yapabilirsiniz

Kanvas tablo modelleri arasında dünyada ün salmış olan ressam, fotoğrafçı ya da grafik sanatı örnekleri, doğa manzaraları ya da şehir fotoğrafları, vintage fotoğraflar ya da ikonik eserler gibi birçok özel eserin tablosunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Bununla birlikte kişiye özel tasarım kanvas tablo modelleri ile de parçalı, ışıklı ya da saatli tablolar gibi birçok farklı tablo seçeneğine kişinin kendi tasarımı ile birinci kalite malzemelerle sahip olması mümkündür

0312 397 48 49 - 0545 657 45 46

Bu öğeyi yazdır

  İdare hukuku hakkında önemli bilgiler bu sitede sizi beklemektedir
Gönderen: nullsix - 08-02-2018, 06:29 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

İdare hukuku hakkında önemli bilgiler bu sitede sizi beklemektedir

İcra ve iflas hukuku, gayrimenkul hukuku, idare hukuku gibi pek çok farklı konuya, bilgichukuk.com isimli internet adresi üzerinden ulaşma şansınız olacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, avukat Silivri linkine tıklamak olmalıdır. Siteye bağlananlar, avukat kaleminden çıkmış, tamamı özgün ve birbirinden yararlı hukuki makalelere kolayca ulaşabilir.

İnternet üzerinde, hukuki anlamda zaman zaman yanıltıcı kaynaklar görebiliyoruz. İnternetteki yanıltıcı bilgilere, hukuk sektörünün dışında, sağlık sektöründe de sıkça rastlanmaktadır. Yanıtılcı bilgiler edinmemek için, bir avukatın ya da doktorun sitesine girerek, buradaki paylaşımlara gözatılmalıdır. Bilgichukuk.com adresi de, bir hukuk bürosu sitesidir. Ve sitedeki makaleler, avukat tarafınca oluşturulmuştur.

Bu öğeyi yazdır