Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 38
» En Son Üyemiz: sekacan69
» Konu Sayısı: 678
» Mesaj Sayısı: 683

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 2 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 2 Misafir

En Son Konular
2019 Slow Şarkılar Listes...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: ramazan
Dün, 07:18 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 3
Okul Öncesi ve Şarkılar
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: ramazan
10-18-2018, 06:04 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Muzip Yaman Kitabı - Deni...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: sekacan69
10-17-2018, 01:47 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Deniz UNAY Kimdir?
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: sekacan69
10-17-2018, 01:46 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 4
2019 Yabancı Şarkılar Lis...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: ramazan
10-17-2018, 11:20 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 3
Para Kazanmak isteyen Web...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
10-16-2018, 02:26 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 12
Flaybo Forum - Webmasterl...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
10-16-2018, 02:09 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 3
Ekonef su arıtma firması
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
10-14-2018, 10:16 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 12
Alex Yazılım - En iyi e-t...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
10-14-2018, 09:51 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 6
Ankara sulama firması Ree...
Forum: Bunlar Önemli
Son Mesaj: nullsix
10-13-2018, 06:53 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 6

 
  2019 Slow Şarkılar Listesi Dinle
Gönderen: ramazan - Dün, 07:18 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

2019 Slow Şarkılar Listesi Dinle

2019 slow şarkılar listesi arayanlara güncel şarkılar adresimizde 2019 slow şarkılar listesi paylaştık. 2019 yılının en güncel ve en çok dinlenen slow şarkılar listesine göz atmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bu bağlantıya tıklamak: 2019 slow şarkılar listesi dinle

Bu öğeyi yazdır

  Okul Öncesi ve Şarkılar
Gönderen: ramazan - 10-18-2018, 06:04 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Okul Öncesi ve Şarkılar
Çocukların gelişimleri kademeleri olarak gerçekleşmektedir. Zihinsel yapıları okul öncesi dönemden başlayarak ciddi gelişim göstermektedir ve bundan dolayı da söz konusu dönemlerde çocukların bu gelişim süreçlerinin desteklenmesi gerekiyor. Okul öncesindeki eğitimler bu duruma uygundur ve çocukların şarkılarla daha kolay bir şekilde öğrenmeleri sağlanmaktadır. Böylece çocuklar zihinlerinin farkına da varmaya başlamaktadır. Çocuk şarkıları, bu dönemden itibaren çok büyük bir rol oynamakta ve çocukların zihinsel gelişimlerini ciddi şekilde desteklemektedir.

Çocukların zamanlar farklı alanlardaki eğitimlerinde de şarkılar bir noktaya kadar kullanılmaya devam etmektedir. Children songs ile yabancı dil eğitimi verilmektedir. Yabancı olunan kelimelerin hem telaffuzu hem de anlamları şarkılar sayesinde çok daha kolay öğrenilir.

Bu öğeyi yazdır

  Muzip Yaman Kitabı - Deniz UNAY
Gönderen: sekacan69 - 10-17-2018, 01:47 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Merhabalar, bugün bir eğitmen olarak şiddetle tavsiye ettiğim günümüzün önemli sorunlarından birine el atan bir çocuk kitabı önerisinde bulunacağım. Öncesinde okulumuzda gerçekleştirdiği bir konferanstan tanışmış olduğum sosyal medya uzmanı Deniz Unay’ın çocuklar ve teknoloji bağımlılığı üzerine yazdığı yeni kitabı bu hafta satışa çıkıyor. İsmi Muzip Yaman. Birçok farklı öyküden meydana gelen bu kitapta Yaman isimli bir çocuğun ve arkadaşlarının başından geçen maceralar anlatılıyor; fakat asıl etkileyici yanı tüm öykülerin günlük hayatımızda gözlemlediğimiz olaylara olan benzerliği. Bütün gün elinden tableti düşürmeyen, geceleri kabuslarla uyanan, günlük hayatta bilgisayar oyunları karakterleri gibi davranan karakterler aslında çocukların çok kolay benimseyebileceği niteliklerde. Öyküler ise bu noktalarda bu tarz bağımlılıkların doğuracağı sonuçları göz önüne sererek psikolojik bir tabanda eğitici bir özellik kazanıyor. Yine hayvan sevgisi, ırkçılık ve cinsiyetçilik karşıtı karakterleri ve bilinçli anne baba karakterleri ile her konudan önemli bir metin. En başta öğretmen meslektaşlarıma sonrasında da çocuğunu tabletin başından kaldıramayan ebeveynlere kesinlikle önerdiğim hem eğlenceli hem de eğitici bir öykü derlemesi.
[Resim: lZnkQl.jpg]
[Resim: oVBAdo.jpg]

[Resim: g6mkPQ.jpg]

Bu öğeyi yazdır

  Deniz UNAY Kimdir?
Gönderen: sekacan69 - 10-17-2018, 01:46 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimine engel olan Sosyal medya ve Akıllıcihazların olumsuzluklarını canla başla anlatan Deniz Unay Kimdir?

Deniz UNAY, Sosyal Medya Uzmanlığı yapmakta, TV programlarında Sosyal medyada üzerine teknik analizler yaparak, konferanslarla da Sosyal medyanın toplum açısından zararlarını anlatmaktadır.

Deniz UNAY, 18 Eylül 1977 Adıyaman ili Gölbaşı ilçesi Harmanlı köyünde doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Mersin’de, Yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 Türkiye’de Sosyal medya alanındaki bilgi ve deneyimi ile TV programlarının bu konuda aranan uzmanlarından olup, Ülke TV’de Mustafa Yıldız ile Odak Noktası başta olmak üzere Tv24, Akit TV ve Beyaz TV’de birçok canlı yayına katılarak bilgi ve deneyimini aktarmıştır.

 İstanbul Başakşehir başta olmak üzere Anadolu’nun dört bir tarafında İlkokul, ortaöğretim ve Liselerde öğrencilere Sosyal medyanın ve Akıllı cihazların zararları üzerine seminerler vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

 Ülkenin birçok şehrinde verdiği konferanslar ulusal medya tarafından takip edilmekte olup, uzmanlığı olan Sosyal medya üzerine yazmış olduğu gündeme ilişkin makaleler yine ulusal medyada geniş yer bulmuştur.

[Resim: g6mkPQ.jpg]

Bu öğeyi yazdır

  2019 Yabancı Şarkılar Listesi Dinle
Gönderen: ramazan - 10-17-2018, 11:20 AM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

2019 Yabancı Şarkılar Listesi Dinle

2019 yabancı şarkılar dinlemek için 2019 yabancı şarkılar listesi arıyorsanız sizleri de web sitemize bekleriz. 2019 yabancı şarkılara ulaşmak, listeyi görmek için hemen bu bağlantıya tıklayabilirsiniz: 2019 yabancı şarkılar listesi dinle

Bu öğeyi yazdır

  Para Kazanmak isteyen Webmasterlar, Flaybo Forum içerisinde Buluşuyor
Gönderen: nullsix - 10-16-2018, 02:26 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Para Kazanmak isteyen Webmasterlar, Flaybo Forum içerisinde Buluşuyor

Sunduğunuz hizmetleri, binlerce kişiye duyurmak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Flaybo Forum ile birlikte; webmaster olanlar önemli gelir elde edebilir. Site üzerinden tamamen ücretsiz olarak kendi ilanlarınızı oluşturma şansınız olacaktır.  

Flaybo olarak bilisim sektöründe Türkiye’de bir ilki gerçeklestirerek tüm web masterlari ve bilisimcileri ayni platformda bir araya getirerek güvenilir bir ortamda e-ticaret yapilmasini saglamaktayiz.

Flaybo.com ‘a kolaylikla üye olarak sinirsiz ve ücretsiz resimli ilanlarinizi yayinlayabilir, ilanlarinizin binlerce insana ulaşarak takip edilmesini ve alisveriste hizli adimlarla para kazanabilirsiniz. Flaybo alisveris, ilan platformu webmasterların, bilisimcilerin alan kategorilerinde kolaylikla ilan vermelerini ve satiş kitlesine ulasmalarini saglar. 7/24 destek ekibi ile hizmet vermektedir.

Devam etmekte olan referanslarimizdan bazilari; r10 üyelik, r10 davetiye, grafiker is ilani, grafiker çizimleri, wmaraci seo analiz, wmaraci forum, en iyi forum listesi, popüler forum sitesi, sikayet siteleri, sikayet var, web master forumu, Türk hacker bul, ücretli hacker, sadeceon sitesi
            
https://flaybo.com
http://analiz.flaybo.com/
https://flaybo.com/flaybo-sozluk/
https://flaybo.com/sikayetvar
https://flaybo.com/gundem-discussion/gundem

Flaybo Group Bilisim Teknolojileri

Bu öğeyi yazdır

  Flaybo Forum - Webmasterların Ücretsiz E-Ticaret Sitesi
Gönderen: nullsix - 10-16-2018, 02:09 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Flaybo Forum - Webmasterların Ücretsiz E-Ticaret Sitesi

Flaybo olarak bilişim sektöründe Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tüm web masterları ve bilişimcileri aynı platformda bir araya getirerek güvenilir bir ortamda e-ticaret yapılmasını sağlamaktayız.

Flaybo.com adlı webmasterlar sitesi üzerine kolaylıkla üye olarak sınırsız ve ücretsiz resimli ilanlarınızı yayınlayabilir, ilanlarınızın binlerce insana ulaşarak takip edilmesini ve alışverişte hızlı adımlarla para kazanabilirsiniz. Flaybo alışveriş, ilan platformu web masterların, bilişimcilerin alan kategorilerinde kolaylıkla ilan vermelerini ve satış kitlesine ulaşmalarını sağlar. 7/24 destek ekibi ile hizmet vermektedir.

Devam etmekte olan referanslarımızdan bazıları; r10 üyelik, r10 davetiye, r10 forum, grafiker iş ilanı, grafiker çizimleri, wmaracı seo analiz, wmaracı forum, en iyi forum listesi, popüler forum sitesi, şikayet siteleri , şikayet var, web master forumu, Türk hacker bul, ücretli hacker, sadeceon sitesi

Sitenin en çok ilgi gören sayfaları ise aşağıdaki gibidir:

analiz.flaybo.com
flaybo.com/flaybo-sozluk
flaybo.com/sikayetvar
flaybo.com/gundem-discussion/gundem

Flaybo Group Bilişim Teknolojileri

Bu öğeyi yazdır

  Ekonef su arıtma firması
Gönderen: nullsix - 10-14-2018, 10:16 AM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Ekonef su arıtma firması

Ekonef, su arıtma sektöründe başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektöründe uzun yıllardır hizmet sunan firma, müşterileri için gerek deiyonizasyon sistemleri geliştirmekte, gerek otomatik karbon filtresi üretmektedir. Firma ile iletişim kurarak çeşit çeşit su yumuşatma cihazı temin edebilir, kimyasal dozaj pompası ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Kaliteli ve ekonomik kireç önleyici satın almak isteyenler, su saflaştırma ekipmanları arayanlar, içme suyu arıtma cihazına ihtiyacı olanlar, bu konularda gönül rahatlığı ile Ekonef su arıtma firmasına başvurmalıdır.

Ekonef.com.tr isimli internet adresine giriş yaparak, Ekonef Arıtma ve Elektrik Sistemlerinin pek çok farklı ürünü hakkında kıymetli bilgiler edinebilirsiniz. Ürünler ile ilgili ayrıca merak ettiğiniz sorular olursa 0216 392 92 97 numaralı telefonu arayınız.

Bu öğeyi yazdır

  Alex Yazılım - En iyi e-ticaret çözümleri bu platformda
Gönderen: nullsix - 10-14-2018, 09:51 AM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Alex Yazılım - En iyi e-ticaret çözümleri bu platformda

Siz de hemen Alex Yazılım firmasına başvurun ve buradan ihtiyacınız olan e-ticaret paketini avantajlı fiyatlarla satın almanın keyfini yaşayın.

Alex Yazılım, müşterilerine başta e-ticaret olmak üzere, internet reklamcılığı ve web tasarım üzerine hizmetler sunar. Firma ile iletişim kurmak için hiç vakit kaybetmeden alexyazilim.com isimli internet adresine girmenizi tavsiye ederiz.

Her biri birbirinden kaliteli e-ticaret çözümleri, Alex Yazılım müşterilerini bekliyor olacaktır. Alex Yazılım ile birlikte, son derece şık, kullanışlı ve hızlı bir internet sitesine kavuşabilirsinz.

Alex Yazılım firmasından e-ticaret sitesi talep edenler, yalnızca 1 gün içerisinde sitelerini kullanmaya başlayabilir.

Whatsapp: 0531 791 60 38

Bu öğeyi yazdır

  Ankara sulama firması Reel Sulama
Gönderen: nullsix - 10-13-2018, 06:53 PM - Forum: Bunlar Önemli - Cevap Yok

Ankara sulama firması Reel Sulama

Ankara Sulama firması olarak faaliyetlerini başarıyla sürdüren Reel Sulama sayesinde, en iyi sulama sistemlerini satın alabileceksiniz. Buradan arzu edenler damlama sulama sistemleri, arzu edenler spring sulama sistemleri sipariş edebilir. Reel Sulama firması sayesinde, yeşil alan çalışmaları da yaptırmanız mümkün olabilecektir.

Sulama Sistemleri arayan herkes, gönül rahatlığıyla Reel Sulama firmasına başvuruda bulunabilir. Firmaya ulaşmak adına, 0312 309 47 01 veya 0536 837 94 84 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Ankara'daki birçok eve mükemmel bahçeler armağan eden Reel Sulama, en ufak alanları dahi kusursuz bahçelere dönüştürebilmesiyle ün kazanmıştır. Reel Sulama'nın hedefleri arasında, her eve bir bahçe kazandırmak vardır.

Reelsulama.com

Bu öğeyi yazdır