Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üniversite Öğrencileri için Bedava Yemek,Sinema, Staj, vs Hizmetler
#1
Ülkemizde üniversite sayısı son 15 yılda bir hayli artmış olsa da üniversite okumak halen zor ve zahmetli bir iş. Özellikle dar gelirli insanlar için yüksek öğrenim görmek ve yeni imkanlara kavuşmak hayalden öteye geçemiyor çoğu kez. Ailelerin kısıtlı imkanlarla şehir dışında okuttukları gençler pek çok kez parasızlık yüzünden yeterli beslenemiyor ya da ihtiyacı olan hizmetlere ulaşamıyor. Giyim, kitap, eşya ve benzeri pek çok ihtiyacı zaten kısıtlı olan imkanlarını zorlayarak elde etmeye çalışıyorlar. Bazıları yeterli parayı bulmak için uzun saatler adı part-time olan işlerde çalışmak zorunda kalıyor. Bu şartlar üniversite öğrencilerinin ders çalışmaları ve dinlemeleri için yeterli zaman bulmalarına engel oluyor.

İşte bu zorlu şartlar altında kendilerine destek arayan üniversite öğrencileri için faydalı olacağına inandığım bir platformdan bahsetmek istiyorum. Askıda Ne Var

https://askidanevar.com/

Bu platform üniversite öğrecilerine yardım etmek isteyen gönüllüler ve şirketleri gençlerle buluşturuyor. Yardımsever insanların üniversite öğrencilerine yemek, kıyafet, tiyatro-konser-sinema bileti, kitap, yurtdışı staj gibi konularda katkıda bulunmalarını kolaylaştırıyor.

Siz de maddi gücünüzle ülkemizin yarınları olan okuyan gençlere yardımda bulunmak istiyorsanız, yukarda linkini verdiğim platforma üye olabilir ve elinizden gelen yardımları bu gençlere ulaştırabilirisiniz. Eğer zorluklar içinda okuyan bir üniversite öğrencisiysaniz yine bu platforma üye olarak bedava yemek ve diğer imkanlardan faydalanabilirsiniz. Askıda Ne var? yardımsever insanlar ile üniversite öğrencilerini buluşturuyor.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi