Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekoratif Duvar Kağıtları Nereden Alınır?
#1
[Resim: duvar-kagitlari-www-ayzun-com.jpg]
Yaşadığımız veya çalıştığımız mekanların dekoratif olması olmasını isteriz. Öncelikle duvarlarımızın daha sonrada kullanacağımız eşyaların bizim için uygun olması önemlidir. Duvarlarımız için en iyi yöntem ise iç dünyamıza ışık tutan duvar kağıtları kullanımıdır. İsteğimize uygun şekilde duvar kağıdı modelleri seçmemiz oldukça önemlidir. Doğal güzellileri olan taş desenli duvar kağıtları, manzara resimleri veya sevdiğinizin özel görselleri ile bulunduğunuz mekana ayrı bir güzellik katabilirsiniz. Duvar kağıtları zannedildiğini gibi her yerden alınmamalıdır. Bu nedenle öncelikle duvar kağıdı seçiminde bilinmesi gerekenler üzerinde durmak isterim.
Duvar Kağıdı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Duvar kağıdı seçiminde ile dikkat etmeniz gereken nokta dayanıklık olmalıdır. Ucuz duvar kağıdı genel olarak dayanıksızdır. Bunu anlamanın ve test etmenin en iyi yolu ise tırnağınız ile duvar kağıdını çizmeye çalışmaktır. Eğer bir tırnak darbesi ile seçtiğiniz duvar kağıdı yıpranıyor veya yırtılıyor ise onu seçmemek sizin için iyi olacaktır. Bu test diğer 3 boyutlu duvar kağıtları içinde geçerlidir.
Duvar kağıdı seçimi için dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise dokusunun yumuşaklığı ve üretiminin yapıldığı ülkedir. Genel olarak bilindiği üzere Çin üretimi duvar kağıdı sağlık açısından zararlıdır. Elbette ilk görünümleri güzel ve hatta fiyat olarak ucuz duvar kağıtları arasında yer almaktalar. Ancak dediğim gibi sağlık açısından kesinlikle uzak durulmalıdır. Duvar kağıdı gerek kalite gerekse dayanıklık için belirli sertifikalara bağlı ve kendini kanıtlamış ülkelerden temin edilmelidir.
Bir diğer önemli nokta ise seçtiğiniz duvar kağıdı silinebilir olmalıdır. Özellikle çocuk odalarında kullanılan duvar kağıtları hızlı ve kolay şekilde kirlenir. Çocuğunuz yaşı küçük ise duvarları çizmesi bile düşünülebilir. Bu durumda ise duvarın silinebilir olması ve deformasyona uğramaması oldukça önemlidir.
Bunlar dışında ise kullanım alanına gerek duyduğunuz ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığına dikkat etmelisiniz. Duvar kağıdı modelleri seçimi yapılırken uygulayacağınız bölgede ek olarak boyama gerekiyor ise ona göre duvar kağıdı seçilmelidir. Kısaca anlatmak gerekirse duvar kağıdı seçiminde silinebilir, boyanabilir, yıkanabilir, kolay temizlenebilir ve ithal olmasına özen göstermelisiniz.
Duvar Kağıtları Nereden Temin Edilebilir?
Duvar kağıdı seçiminde elbette bir çok alternatif bulabilirsiniz. Ancak bunların arasında yukarıdaki kısımda saydığım özellikleri karşılayanlar ise sadece seçkin satıcılarda bulunur. Duvar kağıtları temini için size tavsiyem öncelikle firmalardan almanızdır. Elbette bu firmanın tek işi duvar kağıdı olmalıdır. Bu tür bir seçim yapmanız ise profesyonel hizmet almanızı sağlayacaktır. Profesyonel hizmet demişken en güzel ve ekonomik 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri de dahil ayzun.com adresinden temin etmeniz mümkün. Özellikle 3 boyutlu duvar kağıtları seçiminiz için kesinlikle çalışmanız gereken bir kurum olduğunu bilin. Her türlü iletişim kanallarından ulaşabileceğiniz firma sizlere özel tasarım hizmeti de sunmakta. Sizin seçtiğiniz veya yüklemesini yaptığınız görselli duvar kağıdı olarak size özel sunmaktalar. Bu noktada sadece size özel duvar kağıtları sahibi olmak isterseniz ayzun.com adresini ziyaret edebilirsiniz. https://www.ayzun.com
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi